Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Nowy jarmark świąteczny w Poznaniu

08.11.2022 11:53:47

Podziel się

W tym roku Betlejem Poznańskie odbędzie się aż w czterech lokalizacjach. Wśród nich nowość – Międzynarodowe Targi Poznańskie! Już od 19 listopada w sąsiedztwie Iglicy stanie Diabelski Młyn, a świąteczne atrakcje wypełnią nowopowstały Plac Powszechnej Wystawy Krajowej.

 

Lodowisko, domek Świętego Mikołaja, karuzela wenecka czy symulator lotu saniami – to tylko kilka spośród atrakcji, które wprowadzą mieszkańców Poznania i gości z innych miast w świąteczny nastrój. Organizatorzy przygotowują bogatą ofertę gastronomiczną, w tym specjalną recepturę grzanego wina i lokalnych smakołyków, a także kilka niespodzianek dla gości jarmarku, które koniecznie trzeba odwiedzić osobiście!

W programie Poznańskiego Jarmarku Świątecznego znajdą się koncerty, warsztaty i weekendy tematyczne, które z pewnością przypadną do gustu młodszym i starszym miłośnikom gwiazdkowego klimatu. To właśnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się w tym roku Poznań Ice Festival z udziałem mistrzów rzeźby lodowej z całego świata! Będzie to idealne miejsce na rodzinne wyjście, spotkanie z przyjaciółmi czy wigilię firmową. Wejście na jarmark usytuowane będzie od ul. Głogowskiej vis a vis Dworca Zachodniego.

Już dziś zapraszamy na uroczyste otwarcie jarmarku, które odbędzie się 19 listopada. To wtedy rozbłyśnie spektakularna choinka i rozpocznie się pięć tygodni celebrowania magicznego, świątecznego czasu. Wydarzenie potrwa do 23 grudnia.
Szczegółowy opis atrakcji dostępny jest na stronie jarmark.poznan.pl
Do zobaczenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Tegoroczne lokalizacje Betlejem Poznańskiego:
Międzynarodowe Targi Poznańskie - 19.11-23.12.2022
Plac Kolegiacki - 18.11-27.12.2022
Plac Wolności - 18.11-27.12.2022
Rynek Łazarski - 3-18.122022