Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

WFB 2023 Innowacyjnie, po ludzku

16.05.2023 11:07:04

Podziel się

Grupa Żabka to kompleksowy ekosystem convenience, którego celem jest upraszczanie ludziom życia, a marka Żabka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, z której usług korzysta dziennie blisko 3 mln klientów. Wspólnie z ponad 8000 naszych franczyzobiorców od 1998 roku wspieramy polską gospodarkę oraz lokalne społeczności. Rozwijamy przedsiębiorczość, promujemy zrównoważony rozwój, uczestniczymy w tworzeniu ponad 56 tysięcy miejsc pracy.

Grupa Żabka składa się z dwóch podstawowych jednostek biznesowych: Żabka Polska i Żabka Future, które są wspierane przez Przywództwo Strategiczne, definiujące strategię konsumencką, personalną i finansową. Żabka Polska koncentruje się na działalności detalicznej i odpowiada głównie za operacyjne i handlowe aspekty działalności Grupy, w tym zarządzanie i rozwój nowoczesnej sieci placówek stacjonarnych typu modern convenience oraz ogólnopolskiej sieci logistycznej Grupy. Żabka Future stawia sobie za cel tworzenie nowych biznesów, które wspierają rozwój Grupy, a także odpowiada za rozwój narzędzi technologicznych, opartych na sztucznej inteligencji, które wykorzystywane są m.in sklepach autonomicznych Żabka Nano otwartych 24/7, w których klienci mogą zrobić szybkie zakupy bez kas i gotówki. W skład Grupy wchodzą również marka Maczfit, będąca liderem cateringu dietetycznego, Dietly.pl, platforma e-commerce oferująca możliwość porównywania, wyboru i zarządzania zamówieniami diet pudełkowych na terenie całej Polski oraz startup Lite e-Commerce, którego zadaniem jest rozwijanie usług q-commerce i e-commerce poprzez aplikacje Jush i Delio.

Dynamiczny rozwój
Dzięki ponad 9300 sklepom, dostawom pod drzwi oraz rozwiązaniom digital, nasze produkty i usługi są zawsze dostępne w wygodnej i natychmiastowej formie. Aplikację Żappka pobrało ponad 10 mln Polaków. Wspólnie z ponad 8000 naszych franczyzobiorców od 1998 roku wspieramy polską gospodarkę oraz lokalne społeczności. Rozwijamy przedsiębiorczość, promujemy zrównoważony rozwój, uczestniczymy w tworzeniu ponad 56 tysięcy miejsc pracy. Grupa Żabka jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się organizacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Żabka jako jeden z największych franczyzodawców w Polsce, przyczynia się do rozwoju mikro- i małej przedsiębiorczości, także w małych miejscowościach.

Wsparcie i pomoc
Wspieramy naszych franczyzobiorców nie tylko na początku przez zapewnienie w pełni wyposażonego sklepu i niezbędnych szkoleń. Na późniejszych etapach współpracy oferujemy pomoc kadry terenowej i dostęp do programów szkoleniowo-rozwojowych.

Żabka jest pierwszym przedsiębiorstwem w Polsce, które otrzymało Equal-Salary – certyfikat polityki sprawiedliwego wynagrodzenia wskazujący równość płac w organizacji bez względu na płeć przyznawany przez Fundację Equal-Salary, wyróżnienie oparte na referencjach Organizacji Narodów Zjednoczonych i uznawane przez Komisję Europejską. W 2021 roku wdrożyliśmy Politykę Równości, która definiuje nasze podejście do wzmacniania różnorodności i budowania włączającej kultury organizacyjnej. Grupa Żabka znalazła się w top 25% najlepszych firm na świecie, którym udało się stworzyć jedno z najbardziej angażujących miejsc pracy, czego potwierdzeniem ma być otrzymana nagroda Gallup Exceptional Workplace Award 2023. Jednocześnie jest pierwszą polską organizacją z taką nagrodą.