Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

WFB 2023 Markę zawdzięczamy pokoleniom

Podziel się

Produkujemy najwyższej jakości wodomierze mieszkaniowe, domowe, przemysłowe, ultradźwiękowe wraz z modułami radiowymi umożliwiającymi zdalny odczyt, wpisując się w kategorie wodomierzy SMART i szeroko pojęta koncepcje SMART CITY.

Ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców: spółdzielni mieszkaniowych, dystrybutorów, deweloperów, instalatorów, przedsiębiorstw wodociągowych, a także klientów indywidualnych. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania wykorzystujące m.in. technologię ultradźwiękową czy komunikację Lorawan, która pozwala na bardziej precyzyjne pomiary i wyższą jakość danych dla racjonalnego gospodarowania zasobami wody.

Innowacje i nowoczesność
Tworzymy nowoczesne systemy zdalnego odczytu mediów, wykorzystywane podczas pomiarów urządzenia i systemy pozwalają na eliminację błędnych odczytów, skracają czas ich pobierania oraz zapewniają dokładniejszy pomiar. Apator Powogaz SA to rozwój poprzez innowację, przy jednoczesnym wspieraniu tradycji oraz historii firmy. Obecny kształt i pozycję rynkową Powogaz zawdzięcza pokoleniom Poznaniaków, którzy z determinacją, fachową wiedzą, ciężką pracą, na przestrzeni dekad i zawirowań historii, budowali jej renomę. W naszej firmie przenikają się pokolenia, a co za tym idzie – mieszają wartości i wzorce, które wpisują się w jej DNA.

Dbałość o ludzi i środowisko
Zatem sukces po poznańsku, to przede wszystkim nasi ludzie. To wypracowane zaufanie i relacje, które umożliwiają sprostanie niemożliwemu. To odpowiedzialność za środowisko naturalne, ze szczególnym skupieniem na wodzie jako źródle życia. Nieustannie pracujemy nad rozwiązaniami, które przyczynią się do jej oszczędzania, czego idealnym przykładem jest nasz flagowy produkt Ultrimis – ultradźwiękowy wodomierz, który dosłownie liczy każdą kroplę.