Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

WFB 2023 Robimy prezenty z sercem

16.05.2023 13:45:09

Podziel się

Agencja reklamowa pod marką ReklamowyGadzet.pl powstała w 2008 roku w Poznaniu. Stworzył ją Wojciech Wrociński z myślą kreowania miejsc pracy, w których ludzie się szanują, akceptują i tworzą wspaniałe prezenty biznesowe z pasją. Dziś zespół liczy 10 osób. W przeciągu 15 lat historii zmieniała się forma prawna prowadzenia działalności, ale niezmienne jest to, że to ludzie tworzą tę historię –ludzie z pasją wynikającą ze swoich własnych, niepowtarzalnych historii i doświadczeń.

To, co robimy na co dzień, to dostarczanie ludziom wspaniałych emocji, poprzez gadżety, prezenty biznesowe. W swojej ofercie mamy ponad 100 000 różnych upominków, dzięki którym nawet najbardziej wymagający klienci znajdują coś dla siebie od lat. Oprócz gadżetów realizujemy wszelkie wydruki poligraficzne. Klienci często zwracają uwagę, że materiały reklamowe, które otrzymują od nas, wpływają na wzmocnienie relacji biznesowej, na wzrost sprzedaży usług lub produktów czy wzrost zaangażowania się pracowników w firmę. ReklamowyGadzet.pl obsługuje zarówno korporacje, duże i średnie firmy, jak i agencje reklamowe.

W logotypie znajduje się serce, które jest bardzo istotnym symbolem w strategii firmy. Serce odzwierciedla naszą filozofię prowadzenia firmy, która nie tylko chce robić prezenty z sercem, ale też uczy się każdego dnia, jak zarządzać całością poprzez miłość, odpowiedzialność, umiejętność spojrzenia z drugiej strony i wspólnego wzrostu wszystkich Partnerów.