Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

WFB 2023 Wsłuchujemy się w potrzeby klienta

16.05.2023 12:12:11

Podziel się

Firma MARO powstała w roku 1991. Od 30 lat dbamy o to, aby praca biurowa była komfortowa i ergonomiczna. Nasze meble świadczą o naszym profesjonalizmie i miłości do tego, co robimy. Zamiłowanie do tworzenia rzeczy pięknych i funkcjonalnych sprawia, że z pasją szukamy nowych rozwiązań, które zamieniają pomysły w produkt, na coraz to wyższym poziomie.

Wykorzystując innowacyjną myśl technologiczną, dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty i rozwiązania były najwyższej jakości. Potwierdzają to certyfikaty ISO 9001 oraz Geprüfte Sicherheit. Zdecydowanie ułatwia to nasz park technologiczny, gdzie pod jednym dachem spotykają się światowej klasy technologie. Jako odpowiedzialny producent chcemy minimalizować niekorzystny wpływ, jaki wywieramy na środowisko naturalne, tego samego oczekując od naszych dostawców. Obecnie firma zatrudnia 170 osób.

Sukcesy
Sukces w MARO można mierzyć na wiele sposobów, dla nas szczególnie ważne są liczne inwestycje, które znacząco wpływają na funkcjonowanie firmy. Dużym sukcesem jest stworzenie farmy fotowoltaicznej. Dodatkowo w naszej fabryce powstała nowa linia wiertarsko-frezująca, a także szwalnia oraz rozbudowany został park maszynowy. Sukces MARO nie znajduje odzwierciedlenia jedynie w inwestycjach, jest to także ekspansja na rynek francuski, gdzie pozyskujemy coraz więcej klientów, a potwierdzeniem tego jest udział w międzynarodowych targach meblarskich WorkSpace Expo w Paryżu.

Kolejnym sukcesem była współpraca z Tomkiem Rygalikiem, światowej klasy designerem, dzięki któremu udało się nam stworzyć nowe kolekcje akustyki. Uruchomiliśmy również sklep  internetowy na naszej stronie www.maro.pl.

Pomagamy
Stabilna sytuacja w okresie pandemii oraz rozwój firmy w tym czasie zapewniły pewne miejsca pracy dla wielu ludzi w Wielkopolsce. Dodatkowo w czasie trwania pandemii wzięliśmy udział w akcji „Posiłek dla Medyka”, w której byliśmy jednym ze sponsorów obiadów dla lekarzy walczących z pandemią.