Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

WFB 2024 Blisko biznesu, blisko ludzi

Podziel się

Jesteśmy nowoczesnym partnerem biznesu. Doskonale rozumiemy wyzwania współczesnej gospodarki. Nie ograniczamy się do roli doradców – wspieramy naszych klientów w nawigacji przez labirynt zmian, dostarczając innowacyjne, kompleksowe rozwiązania w zakresie finansów korporacyjnych, skrojone na miarę potrzeb.

 

 

 

NOMINOWANY W KATEGORII

 

 

Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa biznesowego, w tym finansowo-podatkowego, które łączą w sobie nowoczesną metodykę pracy z wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu. W SWGK kierujemy się przekonaniem, że każda organizacja może osiągnąć znakomite wyniki, jeżeli dysponuje odpowiednio dopasowanymi rozwiązaniami. Nasze strategie są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej organizacji, co pozwala naszym klientom osiągać zamierzone cele szybciej i efektywniej. Koncentrujemy się na pięciu obszarach usług: consultingu, podatkach, audycie, księgowości oraz rozwiązaniach IT.

Autorskie rozwiązania

Kładziemy szczególny nacisk na innowacyjność, bezpieczeństwo danych i zrównoważony rozwój. Rozumiemy, że dzisiejszy świat biznesu wymaga nie tylko elastyczności i zdolności adaptacji, ale także odpowiedzialności społecznej i ekologicznej. Dlatego promujemy i wdrażamy praktyki biznesowe, które są zgodne z najwyższymi standardami etycznymi i środowiskowymi. Stworzyliśmy autorskie rozwiązania IT do automatyzacji procesów zarządzania finansami korporacyjnymi, w tym Transfer Pricing Manager 2.0, będący unikalnym rozwiązaniem na polskim rynku opracowanym przy aktywnym udziale zespołu Cen Transferowych SWGK. Oprogramowanie służy do kompleksowego zarządzania procesem sporządzania dokumentacji cen transferowych.

Oprogramowanie wspiera użytkownika we wszystkich etapach procesu zarządzania ryzykiem cen transferowych – od identyfikacji zakresu obowiązków związanych z transakcjami z podmiotami powiązanymi przez zebranie i analizę informacji o transakcjach po wytworzenie spójnego pakietu dokumentów oraz dostarczenie informacji controllingowej w zakresie cen transferowych w grupie kapitałowej podmiotów powiązanych.

Najwyższej jakości usługa

Aplikacja Company Value Radar (CVR) to innowacyjne narzędzie do wyceny wartości firm, oferujące metody wspierane przez ekspertów. Dostarcza kompleksowe narzędzia do zarządzania wartością przedsiębiorstwa, korzystając z danych giełdowych aktualizowanych na bieżąco. Jest skierowana do właścicieli firm, inwestorów i specjalistów, zapewniając rzetelne analizy i wsparcie w wielu dziedzinach biznesowych. Serwis DokumentacjePodatkowe.pl jest autorskim systemem do zarządzania dokumentacją cen transferowych, skierowanym zarówno do działów finansowo-księgowych, jak i do biur rachunkowych oraz kancelarii doradców podatkowych. Partnerzy SWGK od początku działalności Grupy SWGK skupiają się na dostarczaniu najwyższej jakości obsługi klienta i budowaniu długotrwałych relacji. Organiczny rozwój Grupy SWGK, wspierany przez strategię skoncentrowaną na ciągłym doskonaleniu procesów i usług, pozwala na efektywne dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb rynku.