Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

WFB 2024 Dobra atmosfera w pracy

Podziel się

Exide Technologies jest globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie zmagazynowanej energii elektrycznej dla rynków transportowych i przemysłowych. 130 lat innowacji technologicznych Exide, w połączeniu z działalnością prowadzoną w ponad 80 krajach, umożliwia firmie dostarczanie najlepszych produktów, będących odpowiedzią na zapotrzebowanie energetyczne na świecie.

 

NOMINOWANY W KATEGORII

 

 

Exide produkuje i przetwarza szeroką gamę produktów dla transportu, zasilania sieciowego i motoryzacji.

Akumulatory dla każdego

Dostarcza akumulatory i systemy magazynowania energii, a także specjalistyczne aplikacje dla wielu branż, m.in.: rolnictwa, motoryzacji, do elektrycznych, lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych, dla żeglugi, branży logistyczno-transportowej, przemysłu obronnego, górnictwa, sportów wyczynowych, kolei, do systemów ochrony i bezpieczeństwa, dla rynku telekomunikacyjnego, do zasilania awaryjnego (UPS). Jesteśmy uznanym dostawcą na pierwsze wyposażenie samochodu, a nasze akumulatory montowane są w najnowszych modelach samochodów marek: VW, Fiat, Toyota, Peugeot, Citroen, Jaguar, Land Rover, Hyundai, Scania, MAN, Volvo Truck i Mercedes Truck.

Docenienie pracowników

Kultura Exide Technologies skupiona jest na zrównoważonym rozwoju i dbaniu o środowisko, co pokazuje podejście firmy do odpowiedzialności społecznej. Globalnie Exide posiada 10 zakładów produkcyjnych i trzy centra recyklingu, które zapewniają obniżony ślad węglowy dzięki lokalnym łańcuchom dostaw. W Poznaniu mieszczą się dywizje Automotive i Motion, Shared Services Center oraz największe w Europie Centrum Dystrybucji Exide. Środowisko pracy jest dynamiczne, rozwojowe i międzynarodowe, dlatego cenią w  pracownikach zaangażowanie, inicjatywę oraz chęć rozwoju. Dbają o dobrą atmosferę i wzajemne wsparcie na co dzień. Wspierają inicjatywy naszych pracowników. Pracują z pasją, mają w sobie ciekawość świata i poszukują niestandardowych rozwiązań.

W codziennej pracy kierują się wartościami EXIDE, stawiając na:

Ludzi – wspierając kulturę uczenia się.

Współpracę – podejście zespołowe, dzielenie się wiedzą i pracę międzyfunkcyjną.

Zaangażowanie – możliwość udziału w kluczowych projektach biznesowych Exide.

Zaufanie – atmosferę wzajemnego szacunku i wzmacnianie samodzielnych postaw.

Budowanie odpowiedzialności – jasne cele i dotrzymywanie zobowiązań na każdym poziomie naszej organizacji.

Dbanie o doskonałość w obsłudze klientów – skupienie na ich potrzebach i ciągłe doskonalenie procesów.

Otwartość na zmiany i innowacje –dostosowanie się do bieżących potrzeb i wprowadzanie procesowych usprawnień.