Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

WFB 2024 Food Fyrtel – smak sukcesu w Posnanii

Podziel się

Największy food hall w Wielkopolsce w pierwszym roku działalności przyciągnął blisko milion klientów, co świadczy o ogromnym sukcesie tego wyjątkowego konceptu kulinarnego.

 

NOMINOWANY W KATEGORII

 

Zmieniające się trendy i oczekiwania dotyczące jedzenia poza domem przyczyniły się do powstania tej nowoczesnej i atrakcyjnej strefy gastronomicznej w Posnanii. Food Fyrtel, otwarty przez cały rok, siedem dni w tygodniu, wyróżnia się jako jedyne tego typu miejsce w Wielkopolsce, oferując 16 różnorodnych konceptów gastronomicznych i bar. Jedzenie, inspirowane kulturą uliczną, odzwierciedla istotę koncepcji food hall, przyciągając jako partnerów projektu lokalnych i ogólnopolskich gastronomów.

 

Coś więcej niż strefa gastronomiczna

Food Fyrtel to nie tylko jedzenie. Wnętrza w lifestylowym, industrialnym klimacie, niezobowiązująca atmosfera i szereg wydarzeń to elementy, które sprawiają, że Food Fyrtel to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu zgodnie z ideą #FOOD #FRIENDS #FUN. W 2023 roku w Food Fyrtlu odbyło się prawie 400 eventów dla wielbicieli rozrywek pubowych, muzyki na żywo i rodzinnych. W marcu 2023 roku ofertę food hallu uzupełniła Scena Food Fyrtla, na której goszczą zespoły muzyczne i stand-uperzy. Latem tego roku mineralny plac przed Posnanią zmienił się w kolorowy, pełen naturalnej roślinności Ogród Food Fyrtla z dodatkowymi miejscami do jedzenia i atrakcjami, jak kino letnie czy tańce na fontannie. To zwiększyło całoroczną atrakcyjność obiektu, oferując nieskończone możliwości spotkań i odpoczynku.

Dla sąsiadów i gości

Food Fyrtel korzysta ze swojej doskonałej lokalizacji, w pobliżu osiedli mieszkaniowych poznańskiej dzielnicy Rataje i kampusu Politechniki Poznańskiej, w którym mieszka i studiuje 16 000 studentów. Zmotoryzowani klienci dojeżdżający z Poznania i okolic mają do dyspozycji wygodny, w pełni zadaszony parking. W pobliżu nie brakuje również infrastruktury rowerowej i przystanków komunikacji miejskiej, a niedaleko znajduje się regionalny dworzec autobusowy.

Skuteczna strategia komunikacji

Sukces Food Fyrtla zbudowany jest także dzięki konsekwentnemu, innowacyjnemu podejściu do komunikacji. Znane osobistości, takie jak Magda Gessler czy Robert Makłowicz, uświetniły jego otwarcie, a współpraca z influencerami i działania Real Time Marketing stale wzmacniają jego wizerunek i rozpoznawalność. Aplikacja lojalnościowa Embargo dodatkowo wspiera sprzedaż, angażując zarówno najemców, jak i klientów.

Ciągły wzrost

Sukces Food Fyrtla w Posnanii jest efektem połączenia nowoczesnego konceptu gastronomicznego, skutecznego marketingu i intensywnych działań komunikacyjnych. Dzięki wynikom biznesowym odzwierciedlającym zadowolenie konsumentów, Food Fyrtel stał się wzorem kulinarnego sukcesu w Poznaniu.