Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

WFB 2024 Podążamy ścieżką innowacji

Podziel się

Historia Apollogic to opowieść o nieustannym dążeniu do doskonałości i przewidywaniu przyszłych trendów w świecie technologii. Od początku istnienia firma pozostaje wierna swojej misji – doskonaleniu procesów biznesowych klientów poprzez wykorzystanie najnowszych rozwiązań.

NOMINOWANY W KATEGORII

 

Apollogic oferuje usługi transformacji cyfrowej i wdrożenia rozwiązań chmurowych dla klientów chcących dołączyć do fali Przemysłu 4.0. Obszar ten jest konsekwentnie rozwijany przez partnerstwa z globalnymi dostawcami technologii, m.in. takimi jak SAP i Microsoft. Dzięki temu digitalizuje i automatyzuje procesy, które wcześniej wielu klientów wykonywało manualnie, a które zajmowały dużo czasu i były obarczone błędem ludzkim. Apollogic szuka miejsc, w których da się je usprawnić i zautomatyzować, tak by firmy mogły w pełni wykorzystać potencjał kreatywny pracowników i zadbać o jeszcze lepszą obsługę swoich klientów. Na koniec dnia wypadkową tego jest poprawa ich efektywności i lepszy wynik finansowy.

Doświadczony zespół
Apollogic łączy specjalistyczną wiedzę techniczną ze znajomością procesów biznesowych, pamiętając o zachowaniu wielkopolskiej jakości i rzetelności. Na tle konkurencji wyróżnia się kadrą doświadczonych programistów i analityków biznesowych, którzy nie tylko uczestniczą w etapach strategicznych planów, ale bezpośrednio tworzą, wdrażają i integrują najnowsze narzędzia IT. Od momentu powstania w 2007 roku firma podąża ścieżką innowacji. Z biegiem lat, w odpowiedzi na dynamicznie zmieniający się rynek, Apollogic rozszerzył swoje działania o obszary związane z elektroniką, Internetem Rzeczy (IoT) i sztuczną inteligencją (AI) tworząc dwie nowatorskie marki:
RapidLab i TheBlue.ai.  RapidLab to zespół doświadczonych inżynierów IoT/Edge AI, którzy specjalizują się w projektowaniu, prototypowaniu i budowie sprzętu, tworzeniu firmware oraz integracji z chmurą IoT. Produkty sygnowane marką RapidLab reprezentują najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie analizy danych, automatyzacji procesów oraz poprawy efektywności operacyjnej dzięki
IoT. TheBlue.ai to marka wiodąca prym w dziedzinie rozwoju skalowalnych rozwiązań z obszaru sztucznej inteligencji, specjalizująca się w Generative AI oraz analizie ruchu 3D. Ich produkty pozwalają na optymalizację procesów, poprawę wydajności oraz zapewnienie bezpieczeństwa w różnych środowiskach.

W centrum innowacji
Ważną część strategii działalności Apollogic jest ESG. Poprzez konsekwentne działania, Apollogic nie tylko kształtuje przyszłość cyfrowego biznesu, ale również staje się przykładem odpowiedzialnej i zrównoważonej firmy, dbającej o dobro zarówno swoich interesariuszy, jak i społeczności, w której działa. Apollogic ma swoją siedzibę w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, co jest istotnym elementem działalności firmy. Znajdując się w centrum środowiska innowacji i rozwoju technologicznego, ma dostęp do nowoczesnej infrastruktury, możliwości współpracy z innymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami naukowymi. Poznański Park Naukowo-Technologiczny to miejsce, które sprzyja wymianie wiedzy, współpracy biznesowej oraz prowadzeniu badań i projektów innowacyjnych. Dzięki temu firma może skutecznie rozwijać swoje kompetencje, angażować się w nowe projekty oraz budować relacje z partnerami biznesowymi i naukowymi, co wpływa na dynamiczny rozwój oraz umożliwia efektywną realizację jej strategicznych celów.