Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Wielkopolskie Filary Biznesu 2024

07.05.2024 11:15:41

Podziel się

Wielkopolski Klub Kapitału i “Sukces po poznańsku” organizują konkurs o tytuł Wielkopolskiego Filara Biznesu dla firm z Wielkopolski, w celu promocji wybitnych przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju regionu. Konkurs ma cztery kategorie: Solidny pracodawca, Zielony lider, Lider innowacji i Sukces po poznańsku. Partnerem strategicznym konkursu jest Santander Bank Polska | Bankowość Biznesowa i Korporacyjna. Konkurs merytorycznie wspiera Kancelaria Filipiak Babicz Legal.

Wielkopolski Klub Kapitału i “Sukces po poznańsku” organizują konkurs o tytuł Wielkopolskiego Filara Biznesu dla firm z Wielkopolski, w celu promocji wybitnych przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju regionu. Konkurs ma cztery kategorie: Solidny pracodawca, Zielony lider, Lider innowacji i Sukces po poznańsku. Zapraszamy do zapoznania się z nominowanymi, którzy zgłosili swój udział do tegorocznej edycji.