Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

XX Konferencja Praktyków TOC

06.09.2022 14:31:56

Podziel się

"Jak usprawnić procesy operacyjne w dobie kryzysu i na tym dobrze zarobić". Podczas XX Konferencji Praktyków TOC można zdobyć praktyczną wiedzę biznesową oraz wiele przydatnych inspiracji. Wydarzenie jest darmowe. Prelegenci podczas wystąpień opowiedzą o tym jak wdrożyli metodologię TOC w swoich organizacjach tym samym jakie osiągnęli rezultaty. Podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą dzięki czemu uczestnicy będą mogli osiągać lepsze wyniki w swoim biznesie. Co wyróżnia konferencję TOC? 100% praktyki, czyli case studies przedstawicieli małych, średnich i dużych firm, które z powodzeniem wykorzystują metodologię TOC, aby uzyskać przełomowe wyniki. Podczas spotkania będzie możliwość poznania metodologii TOC, analizy biznesów oraz ich wyniki. Eksperci pokażą jak wprowadzić TOC w swojej organizacji oraz uzyskiwać lepsze rezultaty w każdej komórce swojej firmy, na jakich płaszczyznach wdrażana jest metodologia TOC, dzięki czemu będziesz mógł wyeliminować ograniczenia we własnej firmie. Uczestnicy Zrozumieją też jak synchronizacja, każdej komórki twojej organizacji przełoży się na oczekiwane przez ciebie rezultaty. Bez zbędnej teorii tylko praktyka. Wydarzenie skierowane jest do: przedsiębiorców, właścicieli biznesów, menadżerów oraz dla osób, którym zależy na prowadzeniu efektywnego biznesu.

20 września, godz. 9-17, sala konferencyjna Lab One, ul. Bukowska 150, Poznań

Co wyróżnia konferencję TOC? 100% praktyki, czyli case studies przedstawicieli małych, średnich i dużych firm, które z powodzeniem wykorzystują metodologię TOC, aby uzyskać przełomowe wyniki. Podczas spotkania będzie możliwość poznania metodologii TOC, analizy biznesów oraz ich wyniki. Eksperci pokażą jak wprowadzić TOC w swojej organizacji oraz uzyskiwać lepsze rezultaty w każdej komórce swojej firmy, na jakich płaszczyznach wdrażana jest metodologia TOC, dzięki czemu będziesz mógł wyeliminować ograniczenia we własnej firmie. Uczestnicy Zrozumieją też jak synchronizacja, każdej komórki twojej organizacji przełoży się na oczekiwane przez ciebie rezultaty. Bez zbędnej teorii tylko praktyka. Wydarzenie skierowane jest do: przedsiębiorców, właścicieli biznesów, menadżerów oraz dla osób, którym zależy na prowadzeniu efektywnego biznesu.

Pierwsza osoba, która zapisze się na Konferencję powołując się na Sukces po poznańsku w polu "masz pytanie?" otrzyma bezpłatny udział w wybranych przez siebie płatnych warsztatach. 

Wystarczy kliknąć link zapisu na konferencję: https://ekspert.toc.org.pl/konferencja-toc