Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Laserowy paintball

04.11.2021 10:45:34

Podziel się

Taktyczne Gry Sportowe to efekt połączenia pasji do sportu, wspólnej zabawy oraz biznesu. Główny obszar naszej działalności to organizacja gier Laser Tag – rozrywki nazywanej też Laserowym Paintballem. Jest to idealna alternatywa dla zwykłego paintballu czy ASG. Tu mogą grać wszyscy, niezależnie od wieku i kondycji fi zycznej. Uczestnik nie musi inwestować w drogi sprzęt ani zaopatrywać się w kosztowną amunicję – do udziału w rozgrywce potrzebne są jedynie chęci.

 

Laserowy paintball jest młodą, dynamicznie rozwija- jącą się dyscypliną sportową, której celem jest eliminacja przeciwników poprzez działanie zarówno indywidualne, jak i drużynowe. Wykorzystujemy do tego celu specjalnie przygotowane repliki broni, w których zamiast amunicji używamy całkowicie bezpiecznej dla zdrowia i otoczenia technologii podczerwieni.

Nasi klienci mają aktualnie do dyspozycji dwa obiekty o zróżnicowanej charakterystyce. Pierwszy z nich to ARENA WEWNĘTRZNA, skonstruowana z myślą o dynamicznej, sportowej rozgrywce znanej z popularnych gier komputerowych, koncentrujących się na ciągłej rywalizacji. Arena została zaprojektowana i zbudowana przez posiadających doświadczenie sportowe zawodników z grupy Laserowy Babilon – jedynej w Polsce profesjonalnej drużyny trenującej laserowy paintball (której my jesteśmy dumnym sponsorem). Drugi obiekt to POLIGON LEŚNY, umożliwiający grę terenową, urozmaicony o zabytkowe, militarne zabudowania.

Nasza oferta skierowana jest do zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucji czy firm, które szukają pomysłu na uatrakcyjnienie oferty dla swoich pracowników lub klientów. Działamy kompleksowo – organizujemy rozgrywkę, a także udostępniamy miejsce na zorganizowanie np. imprezy firmowej. Klientom indywidualnym oferujemy natomiast możliwość zorganizowania urodzin, imienin, wieczorów panieńskich, kawalerskich itd.

Mamy na uwadze bezpieczeństwo naszych gości, dlatego wszystkie pomieszczenia socjalne, a także sama Arena, są regularnie dezynfekowane i ozonowane przez profesjonalną firmę Strefa Czystości. W części sanitarnej używamy dozowników bezkontaktowych, które eliminują konieczność ich dotykania.

 

https://taktycznegrysportowe.pl/
ul. Kręglewskiego 9a Poznań

REZERWACJA GIER             ✆  793-706-806
PROGRAM FRANCZYZOWY  ✆  7512 007 250