Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Ty ja My [GALERIA ZDJĘĆ]

12.09.2022 10:46:18

Podziel się

Drugi finał niezwykłego projektu „Ty, Ja, My” odbył się w Oskomie Trzaskowo. Kobiety, zmagające się z nowotworem piersi, zostały zaproszone przez organizatorki: Justynę Maćkowiak – Szukalską oraz Karolinę Wasielewską – Waligórską, na dzień dla siebie. Od rana fryzjerka, makijażystka i stylistka pracowały nad tym, by każda z pań poczuła się wyjątkowo. Kobietom towarzyszyli lekarze z Wielkopolskiego Centrum Onkologii, którzy opiekowali się nimi w trakcie trwania choroby, a także członkowie ich rodzin.

ZDJĘCIA: Sławomir Brandt

Projekt ma na celu profilaktykę raka piersi, ponieważ jest on w 80 procentach wyleczalny, pod warunkiem wczesnego wykrycia. O tym właśnie, podczas finału z doktorem Januszem Wasiewiczem, ordynatorem Chirurgii Onkologicznej Chorób Piersi WCO rozmawiała prowadząca wydarzenie, Joanna Małecka. Akcję od początku wspiera Jan Grabkowski, Starosta Poznański, który pojawił się osobiście oraz Marcin Wojtkowiak, wójt Gminy Czerwonak oraz „Sukces po poznańsku”..

O kobiety zadbały: kosmetolog i wizażystka Elwira Kot-Matejek, Marta Kot-Pakulską, kosmetolog i linergistka, fryzjerka Iwona Daszkiewicz, stylistka Ania Dutkowska – Śmiechowska. Fascynatory dostarczyła marka YOKODesign Ewy Okularczyk, sukienki sprezentowała firma Greenpoint, a biżuterię Lilou. T-shirty z hasłem „W kobiecie siła” podarowała Beata Lepiarz.