Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Kajko i Kokosz w nowym spocie Wielkopolski

01.07.2024 11:15:05

Podziel się

Już jest! Zupełnie nowy film promujący atrakcje turystyczne Wielkopolski. Jest on elementem realizowanej od poprzedniego roku szeroko zakrojonej kampanii reklamowej, której bohaterami są Kajko i Kokosz (na licencji dzięki współpracy Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej z Fundacją Kreska). To oni są również bohaterami nowego spotu, aczkolwiek nie pierwszoplanowymi – na pierwszym planie są wielkopolskie krajobrazy i największe wielkopolskie atrakcje.

MATERIAŁY: Wielkopolska Organizacja Turystyczna

Od 13 czerwca, film będzie emitowany jako reklama na YouTube (w ramach sieci GDN), na Instagramie i Facebooku. Oczywiście przygotowano nie tylko wersję w układzie kinowym, ale również absolutnie niezbędną wersję w formacie pionowym. Głównym tematem kampanii reklamowej jest promocja Szlaku Piastowskiego, markowego produktu turystycznego Wielkopolski, jednak w tym roku zakres został rozszerzony o inne kluczowe atrakcje regionu. Dlatego w najnowszym spocie dostrzeżemy Kajka i Kokosza żeglujących po jeziorach czy jadących parowozem. Grupę docelową stanowią rodziny z dziećmi, w wieku odpowiadającym widowni serialu i czytelnikom komiksów o przygodach Kajka i Kokosza.      
            
Wielkopolska Organizacja Turystyczna zachęca do jak najszerszego udostępniania produkcji. Poniżej link do spotu na YouTubie: 

https://www.youtube.com/watch?v=ICPsmV80-As