Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Wakacje we włoskim stylu

Podziel się

Dopasowanie i styl to nasz znak rozpoznawczy! Design to oryginalność, wyjątkowość i kreacja. Stylowe okulary, które chronią oczy i dbają o dobre widzenie to niezbędny atrybut każdej stylizacji. Dobierzemy okulary do twojego stylu, kształtu twarzy, kolorystyki, tak aby komfortowo służyły przez dłuższy czas.

Monika i Olaf Tabaczyńscy, Optic Cafe
Przygotowanie sesji i stylizacja opraw okularowych: Optic Cafe
Zdjęcia: Monika Matlak-Mizerkiewicz
Modelka: gościnnie  Joanna Małecka
[współpraca reklamowa]

 

Elegancki i stylowy design o miękkich kocich kształtach w spokojnej lekkiej kolorystyce. Harmonijne linie i spójność estetyczna nadają wyjątkowej oryginalności. Szczególnie polecamy blondynkom o łagodnych rysach i owalnym kształcie twarzy. Pokrewieństwo kolorów z tej samej grupy kolorystycznej da bardzo wyrafinowany i spójny wizerunek. Piękne na przejażdżki po malowniczych nadmorskich trasach.

 

Eksplozja kolorów zamknięta w oversize’owym kształcie. Nowoczesność odważnego projektu połączona z ekstrawagancją. Takie okulary polecamy osobą chcącym się wyróżniać, o nieszablonowym poczuciu estetyki i apetycie na eksploracje pięknych miejsc w różnych zakątkach Sycylii. Ten projekt okularów tworzy nam całą stylizację.

 

 

Elegancja i dbałość o każdy szczegół charakteryzują te wyjątkowe oprawki. Głęboka zieleń z lekką transparentnością dodaje niesamowitej klasy i smaku. Zdecydowaną konstrukcję łagodzą zaokrąglone kształty. Oprawki świetnie sprawdzają się u blondynek, jak i u brunetek. Doskonałym rozwiązaniem ochrony wzroku będą soczewki fotochromatyczne o wyjątkowej kolorystyce harmonijnie dobrane do całości, które idealnie sprawdzą się w podróżach na lądzie, jak i na jachtach i żaglówkach.

 

 

Intensywny szylkret we włoskim stylu. Szalenie ekstrawaganckie, ale i kobiece. Wpisane w chłodną kolorystykę beży i ciemnoczekoladowych brązów. Pięknie opisują linię brwi, nosa i kształt twarzy. Bardzo stylowe, budują kreację godną ikon mody. Świetnie będą się prezentować na spacerze wąskimi uliczkami, są idealne do wieczornej stylizacji na kolację, jak i do teatru w Veronie. Smaczne jak dolce przy pysznej cappuccino.

 

 

Celebrycki styl! Dwukolorowe okulary przeciwsłoneczne zawarte w błyszczącej eleganckiej czerni i smakowitym kolorze ecru. Wybór odpowiednich okularów na wakacje to nie tylko kwestia stylu, ale także komfortu i ochrony wzroku. Polaryzacja poprawia komfort widzenia i redukuje odblaski słoneczne.

 

 

Włoski design w nieśmiertelnym stylu Valentino - znany z elegancji, innowacyjności i dbałości o szczegóły. Włoska moda jest synonimem luksusu, wyrafinowania i wysokiej jakości. Wyjątkowe projekty łączące klasyczne tradycje z ekstrawagancką kolorystyką to niewątpliwie recepta na dobre samopoczucie we włoskim stylu!