Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Zamów gadżet, podaruj uśmiech

08.11.2023 12:44:32

Podziel się

Od 15 lat tworzą prezenty biznesowe z pasją, sercem i ogromnym poszanowaniem swoich klientów. W swojej ofercie mają ponad 100 000 różnych upominków, a jeśli tego wymarzonego przez kogoś akurat tam nie ma, to go stworzą. Na czele agencji reklamowej ReklamowyGadzet.pl stoi Wojciech Wrociński, dla którego najważniejsze są relacje i bez tego nie wyobraża sobie prowadzenia biznesu. Stworzył przyjazne miejsce pracy, w którym ludzie się szanują i akceptują, razem tworząc coś więcej niż firmę. To team, który realizuje zlecenia nawet w najodleglejsze zakątki Europy, wywołując uśmiech na każdej twarzy.

ROZMAWIA: Joanna Małecka
ZDJĘCIE: Dorota Urbańska

Zastanawiam się, kiedy minęły te lata…
Wojciech Wrociński: Sam nie wiem. Paradoksalnie to przeminęło jak jeden dzień. Mieliśmy wzloty i upadki, jak choćby przestój w pandemii, ale wyszliśmy z tego kryzysu silniejsi. Za mną 15 lat doświadczeń, niesamowitych projektów i ludzi, których spotkałem na swojej drodze. Każdy wyjątkowy i każdy inny. Na co dzień zapominamy o tym, że tak długo jesteśmy obecni na rynku, bo przecież ten jubileusz to dziesiątki tysięcy projektów, tysiące firm, które urosły razem z nami. Każda z osób, które były, są i będą częścią naszego zespołu, nauczyła mnie, jak postępować z ludźmi, jak zarządzać i jak pokierować sobą samym. Dzisiaj wiem, że bycie dla innych nie może odbywać się kosztem siebie i się tego trzymam. Te 15 lat to też czas mojej przemiany, bo z szefa stałem się liderem.

Ostatnio usłyszałam takie mądre zdanie: na rynku przetrwają tylko firmy, które kierują się wartościami i podchodzą z szacunkiem do pracownika.

Wreszcie! Przez wiele lat myślałem, że ludzie, którzy ostro pną się w górę, często po przysłowiowych trupach, osiągają rzeczy wielkie. Dzisiaj wiem, że nawet jeśli dochodzą na sam szczyt, to tylko na chwilę. Widziałem wiele upadków, bardzo bolesnych. Lepiej małymi kroczkami iść do przodu. Lepiej zaufać ludziom i pozwolić im się rozwijać. Bez zespołu nie istnieje ani żaden projekt, ani żadna firma. Dzisiaj to pracownik wybiera miejsce, w którym chce pracować, które jest zgodne z jego wartościami, w którym dobrze się czuje. Chcę, żeby tutaj, w tym naszym domu zaadaptowanym na firmę, ludzie czuli się dobrze. Żeby niedziela nie była bolesnym zderzeniem z poniedziałkiem i aby zespół przychodził tutaj z przyjemnością. Ludziom trzeba stworzyć warunki pracy, żeby im się chciało pracować. Zastanawiam się, jak proces digitalizacji i rozwoju sztucznej inteligencji wpłynie na zapotrzebowanie na pracowników i co się zmieni. Wiem jednak, że ludzie o kompetencjach miękkich będą na rynku pracy pożądani. A to tylko pokazuje, że droga naszej firmy jest właściwa.

Można powiedzieć, że ReklamowyGadzet.pl Cię zbudował?
Na pewno doświadczył mnie na wielu polach. Dzięki tej firmie mogłem współpracować z bardzo różnymi ludźmi, którzy wnieśli do mojego życia nowe doświadczenia, mogłem i nadal mogę się rozwijać. Spotykam na swojej drodze osoby, które mnie inspirują. To niezwykłe.

Dlaczego tak ważny dla Ciebie jest zespół?
Mam poczucie, że razem można więcej i lepiej. Kiedy ktoś ma dobre nastawienie i mu się chce, to mi się też więcej chce. Gdybym samodzielnie prowadził firmę, byłbym wypalony, zmęczony, sfrustrowany i samotny. Uczę się delegowania zadań, chcę dawać ludziom przestrzeń do pracy, żeby mogli się rozwijać. A ja wkraczam dopiero wtedy, kiedy mnie potrzebują. Uważam, że tak powinno wyglądać dobre zarządzanie. Tak postępują dobrzy liderzy.

Czym dzisiaj jest reklamowy gadżet?
Gadżety to już nie tylko prezenty, to miła rzecz, która ma motywować, cieszyć, budować relacje oraz łączyć.

Przed Wami gorący sezon, zbliża się okres świąteczny.
To prawda. Widzimy wzrost zainteresowania naszą ofertą i zamówieniami od połowy sierpnia. Dzisiaj nikt nie chce czekać na ostatnią chwilę, chociaż do ostatniego dnia przed świętami realizujemy zamówienia. Listopad to jednak ostatni moment, żeby przyjść do nas, porozmawiać, zobaczyć, co mamy w swojej ofercie i dopasować prezent do konkretnej osoby czy firmy. Nie ma takiego prezentu, którego nie wykonamy. Mamy wielu partnerów, którzy są otwarci na najbardziej szalone pomysły. Współpracujemy ze sobą od lat, dlatego jesteśmy w stanie nawet w kilka godzin wyczarować gadżet marzeń. Ponadto wspieramy naszych Partnerów, dostarczając im wszelkie wydruki, jak i odzież reklamową oraz roboczą. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, to nas wyróżnia na rynku. Każdą współpracę opieramy o relacje i wzajemny szacunek. Dzisiaj gadżet ma wspierać strategie, budzić emocje, umilać nam pracę i czas. To jest doskonałe narzędzie sprzedażowe. Dawanie prezentu jest budowaniem relacji. To docenienie pracownika, klienta. To też pokazanie komuś, że jest ważny i firmy to rozumieją. Realizujemy rocznie naprawdę dużo zamówień, rozsyłamy prezenty po całej Polsce, a nawet Europie. Możemy pochwalić się wysyłkami na Cypr, do Grecji czy do Portugalii. Cieszę się, że firmy korporacyjne zaufały nam na tyle, że zlecają nam ogromne projekty. Wiesz, moim marzeniem zawsze było to, żeby robić rzeczy, które wywołują radość, przynoszą uśmiech.

Myślisz, że tak jest?
Jestem pewien! I jestem z tego dumny.